Рейтинг@Mail.ru

» » Кращі курорти Львівської області

Кращі курорти Львівської області

Кращі курорти Львівської області
Прикарпаття - це туристичний регіон на західній Україні, який має відмінні можливості для пізнавального туризму, активного відпочинку, оздоровлення та лікування. Найпопулярнішим туристичним центром Прикарпаття є місто Львів. Львів - одне з найкрасивіших і мальовничих міст України та Східної Європи, що володіє своєю особливою і неповторною атмосферою. Багато туристів приїжджають на відпочинок до Львова на кілька днів, щоб познайомитися з його багатою історією і культурою. У Львові розташований аеропорт і залізничний вокзал, саме через Львів проїжджають багато туристів, які обрали місцем свого відпочинку Карпати.

Кращі курорти Львівської області

У Львівській області розташовані знамениті прикарпатські курорти Трускавець і Моршин. Тут всі санаторії Моршину які гарантують не тільки відпочинок і оздоровлення, а також заряд бадьорості та енергії на довгий час. Відпочинок в Трускавці вибирають ті, хто хоче не тільки насолоджуватися чудовими краєвидами під час відпочинку в Карпатах, але і поліпшити стан свого організму. Санаторії Трускавця використовують під час лікування цілющі властивості місцевої мінеральної води. Моршин також є відомим бальнеологічним курортом, який спеціалізується на лікуванні захворювання травної та сечостатевої системи. На курортах Трускавець і Моршин ще в радянські часи було побудовано безліч санаторіїв і пансіонатів, а в наш час з'являються сучасні готельні комплекси, які не поступаються европейскім.Любітелям мінеральних вод можна відправитися і на відпочинок в Сходніцу- курортне селище у Львівській області. Популярність цього курорти принесли мінеральні води типу «Нафтуся», «Боржомі», «Содова», «Железистая», які благотворно впливають на організм людини.

Пам'ятки

Львівська область славиться також своїми гірськолижними курортами. У декількох годинах їзди від Львова знаходиться відомий гірськолижний курорт Славське. Відпочинок у Славському популярний в будь-який час року, але найбільший туристів, звичайно ж, в зимовий час. Гірськолижний сезон в Славському триває з листопада по березень, а в деякі зими сніг лежить і до кінця квітня. Відпочинок в Сколе і навколишніх селищах привертає любителів зеленого туризму та активного відпочинку на природі.

Чернівецька область також відноситься до регіону Прикарпатті. Це найменша за площею область України, але, при цьому, тут знаходиться безліч унікальних і цікавих пам'яток. У курортних селищах Хотин, Мигово, Вижниця розташовано безліч пансіонатів і садиб, які приймають любителів відпочинку на природі, активного і зеленого туризму.

Поделиться с друзьями:


Выставить рейтинг новости:

Похожие новости:

Рюкзак для походов и активного отдыха: особенности выбора..
Сколько в Москве железнодорожных вокзалов?..
Гра престолів 6 сезон 3 серія дивитися онлайн 09.05.2016..
Фізрук 3 сезон 18 серія від 04.05.2016 ТНТ..
Через двадцать лет я буду.....
Какой номер с вопросами присланными через Интернет, в программе "Что?..


Статья "Кращі курорти Львівської області", опубликованная 04.сен.2016 12:32, находится в категории Игровой раздел и имеет более 716 просмотров.